Salon kosmetyczny Gliwice, kosmetyczka Gliwice, paznokcie Gliwice

Dla Mężczyzn

Bezpowrotnie minęły czasy, że jedyną czynnością, którą wykonywali mężczyźni dbający o swój wygląd było obcięcie paznokci, umycie włosów i ogolenie brody. Obalony został również mit, że z usług kosmetologa czy kosmetyczki korzystają tylko kobiety, zdjęta z drzwi została karteczka “Panom wstęp wzbroniony” i zmarszczki przestały już dodawać uroku.

W dzisiejszych czasach, mężczyzna, który wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej, to mężczyzna potrafiący zadbać o siebie. Coraz częściej w drzwiach kliniki stają mężczyźni pragnący skorzystać z zabiegów odpowiednio dobranych do potrzeb ich skóry, dłoni czy stóp. Borykają się z takimi samymi problemami co kobiety i chcą oddać się w ręce profesjonalistów, by móc z nimi walczyć.

Dzisiejszy, nowoczesny mężczyzna chce dobrze wyglądać i dobrze się czuć we własnej skórze, dlatego w naszej ofercie znajdują się także zabiegi przeznaczone tylko i wyłącznie dla mężczyzn.

Wiemy, że mężczyźni lubią jasne sytuacje, dlatego po przyjściu do Nas to my proponujemy jakie zabiegi byłyby dla Ciebie najlepsze, jaki jest ich cel i jakich możemy spodziewać się efektów. Przyjdź i pozwól Nam o siebie zadbać – nie pożałujesz. Specjalnie skomponowane zabiegi i kosmetyki nowej generacji dostosowane są do indywidualnych potrzeb współczesnego mężczyzny, zapewniają długotrwały efekt oraz dobre samopoczucie.

Zapraszamy!

Propozycje dla mężczyzn

Posiadamy szeroką ofertę przygotowaną specjalnie dla Mężczyzn. Zadbamy o Twoje ciało oraz doradzimy, jak dobrać i stosować odopowiednie kosmetyki oraz jak wygląda prawidłowa, codzienna pielęgnacja cery.

  • dla wygody i higieny proponujemy usunięcie nadmiernego owłosienia z klatki piersiowej, barków, karku lub pleców
  • dla świeżego i zdrowego wyglądu proponujemy zabiegi poprawiające kondyncję skóry oraz zabiegi złuszczająco-pielęgnacyjne
  • dla zadbanych dłoni i paznokci proponujemy męski manicure oraz pedicure, żeby stopy już nigdy nie były powodem do wstydu

Polecamy

Zapoznaj się z naszymi najlepszymi zabiegami, które wybraliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Zobacz

Promocje

Kliknij, aby zobaczyć nasze
aktualnie trwające promocje i oferowane rabaty!

Zobacz

Zobacz nasze aktualne promocje

Piękne paznokcie przez 2 tygodnie! Manicure hybrydowy - zaskocz wszystkich swoim wyglądem! Tylko teraz paznokcie hybrydowe w cenie 60zł!

-15%

Wykupując 3 zabiegi mezoterapii igłowej, kolejne 2 dostaniesz za pól ceny! Nie pozwól by zmarszczki zawładnęły Twoją skórą!

-50%

do góry

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Gliwice futuresystems.pl